Akcja Paczka od św Mikołaja 2012 na rzecz dzieci z Julina i Dębinek

Szanowni Państwo.

Z przyjemnością informuję, że tegoroczna akcja pn. paczka od Świętego Mikołaja zakończyła się pełnym FUNDACJA sukcesem. Nie udałoby się to bez Państwa pomocy.
Akcja nie była łatwa, albowiem darczyńcy musieli sprostać oczekiwaniom dzieci. Nadto, akcja była zorganizowana dla dwóch domów dziecka jednocześnie.
Podziękowania kierujemy do wszystkich darczyńców. Lista darczyńców jest bardzo długa, dlatego została zamieszczona poniżej. Podziękowania w równym stopniu należą się wszystkim darczyńcom, jednak szczególne należą się Anice, a także Justynie, Magdzie i Adamowi To dzięki nim akcja przedostała się do szerszych kręgów ich znajomych, przyjaciół. współpracowników. Dziękuję także właścicielowi platformy e-wilanow za zamieszczenie na platformie naszego ogłoszenia nieodpłatnie.
Pragnę dodać, że nasza akcja nie była wyjątkowa. Pomoc każdego dnia płynie do potrzebujących z tylu różnych źródeł, że nie sposób ich zliczyć Forma pomocy także jest bardzo różnorodna. Choćby wrzucenie kilku groszy do wyciągniętej i skruszonej bezsilnością dłoni lub wysłanie smsa o treści POMAGAM. Ważne jest jednak to, że mając tak wiele możliwości wsparcia potrzebujących, zechcieliście Państwo dać szansę tej konkretnie akcji i poświęcić swój czas by uszczęśliwić dzieci.
Przez swoją pomoc daliście trochę światła dzieciom, które nie mogą liczyć na pomoc swoich bliskich. Dzieje się tak dlatego, ze ich bliscy albo w ogolę się nimi nie opiekują lub mają z tym problemy, albo tez nie żyją.
W te Święta byliście Państwo dla tych dzieci nie tylko Świętym Mikołajem, ale także Rodziną.
Z całego serca bardzo Państwu za to dziękuję w imieniu własnym oraz obu placówek.
W wyniku akcji zebraliśmy ponad 60 paczek, których wartość przekroczyła 6 000 zł. Zawartość dodatkowych paczek została rozdzielona na 57 paczek, które i tak były już bardzo bogate. Niektóre dary zostały przekazane na potrzeby całej placówki Dziękujemy za Państwa hojność.
Jednocześnie proszę przyjąć ode mnie najserdeczniejsze życzenia wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.
Pozdrawiam serdecznie, Marcin Tobiasz.

***************************************************************************

Podziękowania kierujemy do wszystkich Darczyńców, także tych bliżej tu niewymienionych.
Podana kolejność jest przypadkowa. Wszystkim Darczyńcom dziękujemy w równym stopniu:
Pani Aldonie,
Pani Ewie B.,
Pani Ewie z Wilanowa,
Państwu Ewie i Jarosławowi O.,
Justynie,
Magdzie,
Panu Krzysztofowi, Pani Monice, Kasi i Natalii z Sadyby, Agnieszce z Mokotowa.
Znajomym i współpracownikom Aniki:
Agnieszce B.
Andrzejowi
Dorocie
Łukaszowi
Uli
Jarkowi
Izie
Anecie
Katarzynie M. Kasi Sz. Piotrowi Sz. Piotrowi R. Annie Ż. Agnieszce Sz. Małgosi Monice Sebastianowi Barbarze Annie M. Anice :)
i innym znajomym Aniki, których tu nie wymieniliśmy.
Naszym znajomym:
Izie,
Sylwi,
Basi,
Agnieszce,
Oli R., niebawem T. :)
Jackowi,
Teresie,
Marii,
Marcie,
Arturowi.
Przesympatycznym Paniom i Panu z firmy ubezpieczeniowej:
Małgosi,
Joannie,
Edycie, Pawłowi.
My również przyłączyliśmy się do akcji :)

Dziękujemy także wszystkim innym Darczyńcom tu nie wymienionym, którzy zechcieli mieć swój udział w przedmiotowej akcji.
Po stokroć dziękujemy wszystkim Świętym Mikołajom i ich Rodzinom.
Zarząd Fundacji BROTHERS, Marcin Tobiasz, Adam Wróbel

.