Akcje 2012

6 lutego oraz 9 lutego 2012 r. przeprowadziliśmy dwie udane akcje, które nie mogłyby się odbyć bez waszej pomocy!

Pierwsza: 6 lutego przeprowadziliśmy zbiórkę kocy, kurtek, swetrów i innych rzeczy, odpowiednich na ówczesną porę roku (przez dłużdzy okres utrzymywały się mrozy, przeciętnie w granicach -20ºC). Zbiórka odbyła się na osiedlu domków jednorodzinnych na warszawskim Mokotowie. Ofiarowaliście Państwo na rzecz potrzebujących w sumie 13 worków różnej wielkości z powyżej wymienionym składem. Dziękujemy!:) Rzeczy te trafiły do rąk potrzebujących dzięki uprzejmości Fundacji Kapucyńskiej, która między innymi prowadzi stołówkę dla bezdomnych i ubogich, oraz wiele, wiele innych przedsięwzięć służących potrzebującym...

Druga: 9 lutego trzy osoby przekazały na rzecz potrzebujących w sumie 30 koców (siarczyste mrozy wciąż trwały…). Dziękujemy!:) Podobnie jak podczas wcześniejszej akcji, koce zostały przekazane Fundacji Kapucyńskiej, która już bezpośrednio ofiarowała je konkretnym osobom znajdującym się w potrzebie.

DZIĘKUJEMY raz jeszcze!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------